Rezultate & Clasamente

Back to homepage

Liga 5: Rezultatele etapei a XXII-a

Seria I, etapa XXII-a Recolta Galicea Mare – Voința Caraula 2-4 Voința Radovan – Viitorul Vârtop 1-0 Fulgerul Maglavit – Progresul Băilești 2-1 Avântul Giubega – Tractorul Cetate 4-2 SC Poiana Mare – SIC PAN Unirea 3-1 Avântul Rast –

Read More

Liga 5: Rezultatele etapei a XXI-a

Seria I, etapa a XXI-a Voința Caraula – AvântulRast 3-2 Viitorul Vârtop-Recolta Galicea Mare 3-0 Tractorul Cetate – Fulgeru Maglavit 1-1 SIC PAN Unirea – Avântul Giubega 10-2 AVÂNTUL Verbița – SC Poiana Mare 0-4 Victoria Plenița – Viitorul Întorsura

Read More

Liga 4: Rezultatele etapei a XXX-a

Etapa a XXX-a Victoria Celaru – CSU II Craiova 1-3 Unirea Leamna – CSO Filiaşi 2-2 Vânătorul Desa – Danubius Bechet 9-1 Prometeu Craiova – Dunărea Bistreţ 1-5 Viitorul Cârcea – CS Işalniţa 4-0 Amaradia Melineşti – Recolta Ostroveni 5-8

Read More

Liga 5: Rezultatele etapei a XX-a

Seria I, etapa a XX-a Flacăra Moțăței – Avântul Verbița 4-0 Viitorul Ciupercenii Noi – Victoria Plenița 3-1 Viitorul Întorsura – Voința Caraula 3 – 2 Avantul Rast – Viitorul Vartop 7-0 Recolta Galicea Mare – Progresul Băilești Voința Radovan

Read More

Liga 4: Rezultatele etapei a XXIX-a

Etapa a XXIX-a „GP“ Craiova – Victoria Celaru 4-4 CSU II Craiova – Unirea Leamna 3-1 CSO Filiaşi – Vânătorul Desa 13-0 Danubius Bechet – Prometeu Craiova 1-5 Dunărea Calafat – Viitorul Cârcea 5-1 CS Işalniţa – Amaradia Melineşti 0-0

Read More

Liga 5: Rezultatele etapei a XIX-a

  Seria a I, etapa a XIX-a Victoria Plenița – Flacăra Moțăței 2-1 Voința Caraula – Viitorul Ciupercenii Noi 1-2 Viitorul Vârtop – Viitorul Intorsura 3-0 Progresul Băilești – Avântul Rast 0-0 Tractorul Cetate – Recolta Galicea Mare 3-1 SIC

Read More

Liga 3: Rezultatele etapei a XXII-a

Etapa a XXII-a Ieri Metaloglobus București – Concordia II Chiajna 2-1 Azi, ora 17 Metaloglobus Bucureşti – Concordia II Chiajna 2-1 Juventus Bucureşti – Dinamo II Bucureşti 1-0 CS Tunari – Viitorul Domneşti 4-1 ACS Podari – Inter Clinceni 0-1

Read More

Liga 4: Rezultatele etapei a XXVIII-a

Etapa a XXVIII-a Unirea Leamna – Victoria Celaru 4-5 Vânătorul Desa – CS U II Craiova 2-1 Prometeu Craiova – CSO Filiași 0-1 Viitorul Cârcea – Dunărea Bistreț 1-1 Amaradia Melinești – Dunărea Calafat 1-1 Progresul Segarcea – CS Ișalnița

Read More

Liga 4: Rezultatele etapei a XXVII-a

GP“ Craiova – Unirea Leamna 6-2 Victoria Celaru – Vânătorul Desa 10-1 CSU II Craiova – Prometeu Craiova 2-3 Danubius Bechet – Viitorul Cârcea 0-0 Dunărea Bistreţ – Amaradia Melineşti 2-2 Dunărea Calafat – Progresul Segarcea 1-1 CS Işalniţa –

Read More

Liga 4: Rezultatele etapei a XXVI-a

Prometeu Craiova – Victoria Celaru 2-1 Vânătorul Desa – Unirea Leamna 3-0 CS Işalniţa – „GP“ Craiova 0-2 Viitorul Cârcea – CSO Filiaşi 0-2 Amaradia Melineşti – Danubius Bechet 2-2 Progresul Segarcea – Dunărea Bistreţ 2-3 Recolta Ostroveni – Dunărea

Read More